Banky v České republice

zprávy z Českých bank

Výběr pojistek: Jak se správně pojistit?

Napsal admin • Jul 6th, 2013 • Rubrika: Uncategorized

Každý zodpovědný člověk by měla být pojištěný. Zvláště v případě, že se jedná o živitele rodiny. Dozvíte se jak se správně pojistit?

Pojištění proti možným rizikům

Lidé se pojištují a zajištují proti možným rizikům, které mohou reálně nastat. Pojištění nás chrání před určitými životními situacemi, které mohou nastat. Až už je to například požář domu, vytopení domu povodní či záplavou nebo vykradení domu či odcizení auta. Všechny tato rizika si můžete v dnešní době pojisti pomocí různých pojistek.

Pojištění života, nemoci

Pro pojištění života se používají životní pojištění. Pro pojištění není vhodné využívat kapitálové životní spoření ani investiční životní spoření. Na pojištění života využijte klasické životní pojištění. Můžete je znát také pod pojmem životko. Pokud máte staré nevýhodné životko, tak můžete využít výpověď životního pojištění, v článku výpověď životního pojištění vzor je vzor zcela zdarma.

Jak se správně pojistit proti úrazu?

V životě nám hrozí různé nehody a úrazy. Ať už je to třeba automobilové nehoda nebo nějaký úraz v práci, vždy však záleží na tom, co přesně děláte. Ale téměř vždy je výhodné mít sjednané nějaké dobré úrazové pojištění. Uvnitř článku úrazové pojištění porovnání se můžete podívat na porovnání úrazového pojištění od různých pojištoven.

Pojištění schopnosti splácet hypotéku

Hypotéku si dnes musí brát celá mladá generace, protože jinak by musely pořád bydlet u rodičů a to se jim prostě nechce. A tak jdou raději do hypotečního úvěru, dnes už jde pojistit i hypotéku. Přesnějši schopnost splácet hypotéku, například v případě ztráty zaměstnání nebo nějakého zdravotního problému.

Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.