Banky v České republice

zprávy z Českých bank

Půjčky: Jak získat peníze hned

Napsal admin • Nov 4th, 2013 • Rubrika: Uncategorized

Budeme se zabývat půjčkovým trhem. Řekneme si jak dnes můžete získat peníze hned.

Půjčky se stále více zrychlují

V České republice můžeme být svědkem toho, že se půjčky neustále zrychlují. Finančním institucím stačí stále menší čas na to, aby poskytly půjčku. Dříve se čekalo na půjčku, třeba i 72 hodin. Pak to kleslo na 48 hodin. Pak na 24 hodin. A dnes poskytují některé společnosti půjčky téměř hned, třeba do 6 hodin.

Nejrychlejší půjčky nabízí nebankovní sektor

Hlavně malé nebankovní společnosti se zaměřují na tyto hodně rychlé půjčky. Snaží se o to, aby poskytuly půjčku opravdu hodně rychle. Líčí tak na lidi, kteří potřebují rychle peníze a nebudou se dívat na podmínky půjčky. Protože podmínky takových půjček nebývají vůbec výhodné. Ukázkou takové půjčky je třeba pujčka 20000 do hodiny, ale svoje půjčky poskytují pod mnoha různými názvy.

Žádost přes telefon

Aby mohly nebankovní společnosti vyplácet peníze hned, tak využívají toho, že umožnují fyzickým osobám podat žádost přes telefon. Lidé tak použijí svůj mobilní telefon a mohou si podat žádost o půjčku pohodlně přes mobilní spojení. Díky tomu je pak půjčka hodně rychlá a pro lidi je to také hodně pohodlné.

Zhodnocení a nevýhody těchto půjček

U těchto půjček je známo, že úrok z úvěru je značně vysoký. Není prověřován registr dlužníků, ale například RPSN je opravdu hodně vysoké. Podmínky v půjčkové smlouvě nejdou označit za výhodné, spíše jsou hodně nevýhodné. Celkově není dobré si takovou půjčku vůbec brát.

Štítky: , , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.