Banky v České republice

zprávy z Českých bank

Poviné autopojištění ceník porovnání

Napsal admin • Oct 25th, 2013 • Rubrika: Uncategorized

Když si vybíráte nové poviné autopojištění, tak je dobré si prohlídnout ceník, aby jste měly alespoň nějaké základní porovnání.

Poviné autopojištění musíte mít

Pokud máte zakoupené motorové vozidlo, tak není v České republice cesta jak se vyhnout placení povinho autopojištění. Autopojištění se musí platit povině dle platných zákonů České republiky. Každý řidič si musí tedy sjednat nějaké poviné autopojištění, výběr je jen na něm. Někdy tam bývají docela velké cenové rozdíly.

Porovnávačka poviného autopojištění

V dnešní době není změna povinného ručení až tak složitá a zvládne to opravdu každý. Vašim úkolem tedy bude jen si vybrat co nejvíce výhodné autopojištění. Podívejte se do ceníků pojištoven a hned budete mít základní přehled. Pak už stačí provést základní porovnání a už vidíte, kdo nabízí nejvýhodnější autopojištění.

Dostanete zelenou kartu

Když si sjednáte nové poviné ručení, tak získáte novou zelenou kartu. Zelenou kartu musí vždy vozit sebou v autě, hrozí totiž kontrola povinného ručení hlídkou Policie ČR. A kdyby jste zelenou kartičku neměly, tak by vám hrozila od Policie docela vysoká pokukta. Proto je tedy nutné mít sebou vždy zelenou kartu.

Webové srovnávače a porovnávače

V dnešní době si můžete nejlevnější autopojištění vybírat jednodušše přes webové stránky. Dnes už existují různé webové srovnávače a porovnávače, které vám všechny autopojištění na Českém pojistném trhu, porovnají asi tak do 3 minut. Někdy je pak možné autopojištění vyřídit i přes webové stránky.

Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.