Banky v České republice

zprávy z Českých bank

Kreditka bez prověřování příjmů a registru dlužníků

Napsal admin • Oct 16th, 2013 • Rubrika: Uncategorized

Některé nebankovní společnosti poskytují kreditku jak bez prověřování příjmů, tak také bez prověřování registru dlužníků. Rozebereme si tuto kreditku více podrobně.

Nebankovní kreditka

Většina lidí používá bankovní kreditní kartu, je to kvůli tomu, že bankovní kreditní karty jsou o hodně výhodnějíš než nebankovní kreditní karty. Někteří lidé však bankovní kreditku prostě nemají šanci získat a tak vezmou za vděk i nebankovní kreditní karty, která je o hodně méně výhodná.

Kreditka bez doložení příjmů

Je to kreditní karta bez příjmu, to znamená, že u takové kreditky se nemusejí dokazovat příjmy. Zaměstnanec tedy nemusí schánět na účtarně potvrzení o výši příjmů. A živnostník nemusí zase dokládat 2x poslední daňová přiznání.

Možnost nakupovat v obchodech na dluh

Kreditní karta vám umožnuje v obchodní síti nakupovat jakoby na dluh. Až do výše sjednaného úvěrového limitu. Kreditka je tedy dobrou možností jak sehnat peníze. Správné používání kreditky vám může ve finále ušetřit hodně peněz. Hlavně to chce chytře využívat bezúročné období.

Kreditka bez prověřování registru dlužníků

Je to také kreditka bez registru, což znamená, že u tohoto druhu se nebankovní společnosti nedívají do registru dlužníků. Je tedy přítupná i pro lidi, kteří již mají zápis v registru dlužníků. A takových lidí se zápisem v negativním registru dlužníků je v dnešní době stále více. I díky finanční krizi, kdy lidé přicházejí o práci a pak nemají vůbec na splátky.

Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.