Banky v České republice

zprávy z Českých bank

Kam a jak zaivestovat peníze?

Napsal admin • Jul 13th, 2013 • Rubrika: Uncategorized

Pokud zrovna přemýšlíte kam zainvestovat peníze, tak jste tady určitě správně. Zaměříme se na to, jak a kam zainvestova peníze.

Investice jsou nutné

Určitě je chybou, když někdy svoje peníze pouze spoří. Část peněz musí být určená také na investice, kde můžeme peníze o hodně lépe zhodnotit. A dosáhnout docela zajímavého ročního zhodnocení. Níže si tedy řekneme kam a jak zainvestovat peníze v dnešní době.

Zainvestování peněz do akcií

U akcií mohou existovat dvě základní strategie. Buď kupujete akcie na krátké obchody nebo kupujtete akcie dividendových firem, které vyplácejí dividendu. A v tomto případě držít akcií dlouhodobě. Uvnitř článku jak nakoupit akcie se můžete dočíst jak můžete jednodušše nakoupit akcie v Česku.

Reálná akvita

V dnešní krizové době patří podle mě mezi nejlepší investice, reálná aktiva a statky. Určitě se tedy vyplatí podívat na ornou půdu, lesní pozemky nebo stavební pozemky. Navíc jsou tyto možností skvělou ochranou před velkou inflací. A myslím, že i do budoucnu bude infllace dosti vysoká.

Další možnosti jak vydělat peníze

Hodně lidí říká: chci vydělat a nevím jak. Ale tito lidé většinou jen hledají výmluvy. Vždyt příležitostí je v dnešní době opravdu hodně. Spousta příležitostí leží stále na internetu a v mobilních aplikacích. I tady platí, že se vyplatí chodit cestami kudy nechodí ovce ze stáda.

Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.