Banky v České republice

zprávy z Českých bank

Investičním stratégem ČSOB Asset Managementu se stane Aleš Prandstetter

Napsal admin • Aug 5th, 2011 • Rubrika: ČSOB

Aleš Prandstetter bude od srpna 2011 zastávat novou pozici Investičního stratéga ČSOB Asset Managementu (ČSOB AM). Zároveň zůstává vedoucím oddělení analýz v ČSOB AM.

„Aleš Prandstetter bude zodpovědný za investiční výzkum a za zpracování investičních strategií pro portfolia spravovaná ČSOB AM. Jeho cílem bude nadále zkvalitňovat investiční proces a vnímání ČSOB AM jako důvěryhodného, silného a profesionálního správce aktiv. Věřím, že naše spolupráce bude přínosem nejen pro banku, ale hlavně i pro naše klienty,“ řekl Jan Barta, generální ředitel ČSOB Investiční společnosti.

Aleš Prandstetter (nar. 1971) vystudoval fakultu Financí a účetnictví, obor finance, na Vysoké škole ekonomické a MBA na Prague International Business School. V letech 1993 až 2008 pracoval na seniorních pozicích finančního analytika ve finančních skupinách IPB, ČSOB, PPF a Sitronics TS. V roce 2008 nastoupil do ČSOB Asset Management jako hlavní analytik a měl na starosti například oceňování akcií pro fondy KBC zaměřené na střední a východní Evropu se specializací na Turecko. Od roku 1995 také zastával funkce ve vrchních řídících a kontrolních orgánech akciových společností, například Papírny Brno a. s., MSA a. s. či ETA a. s. Aleš Prandstetter je ženatý, má 2 děti a ovládá anglický a ruský jazyk.

Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.