Banky v České republice

zprávy z Českých bank

Hotovostní půjčky na ruku v Kč

Napsal admin • Jul 12th, 2013 • Rubrika: Uncategorized

Nebankovní půjčky poskytují i hotovostní půjčky přímo na ruku v Českých Kč. Řekneme si něco o těchto půjčkách.

Nebankovní firmičky

Nebankovní firmičky se zaměřují spíše na ty lidi, kteří si třeba žádaly o půjčku u klasické banky v bankovním sektoru, ale půjčka jim nebyla prostě schválena protože mají nízké příjmy a k tomu mají návíc tresný bod v registr dlužníků. Banka jim tedy řekla, že jim půjčku neposkytne. Část těchto lidí se pak obrátí právě na nebankovní firmičky.

Zajištění půjčky směnkou

U nebakovních společností se často tato půjčka nazývá pujčka na směnku na ruku, je to proto, že je jištěná směnkou. Pro firmy je docela dobré, když mají půjčky takto zajištěné směnkou. Směnka je lepší v případě takových problémů, kdy by klient svoji půjčky řádně nesplácel. Proto se také směnka tak hojně využívá.

Rychlostní půjčky

Nebankovní půjčky patří mezi rychlostní půjčky, což jsou půjčky, kdy platí sousloví peníze ihned. Lidé si právě takové peníze ihned dosti žádají. A proto také vůbec nebankovní společnosti takové půjčky poskytují a mají je ve svých nabídkách. Každá společnost nabízí spoustu druhů různých půjček a úvěrů.

Půjčky až do obyváku

Některé půjčky poskyují půjčky doslova až do obýváku. Jejich rychlá půjčka do domu, je udělaná tak, že podáte žádost přes netové stránky a peníze vám pak většinou donese nějaký zástupce nebankovní společnosti až přímo k vám domů.

Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.